Jantar – ul. Brzozowa 8

Pensjonat Jantar nad Bałtykiem

500 metrów do morza!

Pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i segmenty dwupokojowe (max. 5 osob.) Każdy ma oddzielne wejście. We wszystkich jest węzeł sanitarny, TV oraz w większości aneks kuchenny i lodówki. Parkingi na terenie obiektu, plac zabaw. Obiekt zlokalizowany jest pod lasem, 500 m od  morza. Niedaleko znajduje się kryty basen. Niedrogie obiady ok 600 metrów od pensjonatu.

Pensjonat Jantar nad morzem Bałtyckim

Zapraszamy wszystkich miłośników Bałtyku na nocleg w prowadzonym przez nas Pensjonacie położonym pół kilometra od polskiego morza. Do Państwa dyspozycji udostępniamy segmenty dwupokojowe, pokoje 2 i 3 osobowe, z dostępem do placu zabaw i parkingu. Konkurencyjne ceny, bardzo miła atmosfera i idealna lokalizacja to nasze atuty. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć oraz opinii naszych gości. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt. Numer telefonu znajdą Państwo na samej górze strony. Do zobaczenia w Jantarze, Bałtyk czeka!

Pokoje i kwatery prywatne do wynajęcia

Jantar (niem. Pasewark) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501.

Wieś na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Leży pomiędzy Mikoszewem a Stegną. Przez te obszary przechodził niegdyś szlak bursztynowy. Co roku w okresie wakacji letnich odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. W miejscowości działa Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Jantar, którego głównym celem jest wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego miejscowości Jantar.

Jest to miejscowość turystyczna z rozwiniętą bazą noclegową, strzeżonym przez ratowników WOPR kąpieliskiem morskim oraz punktami gastronomicznymi, otoczona lasami iglasto-liściastymi. W Jantarze znajduje się kryta pływalnia, szkoła podstawowa, kościół, staw rybny Polskiego Związku Wędkarstwa. Istnieje pasieka, mini zoo, stadnina koni, szkoła jeździecka. W sezonie letnim miejscowość tętni życiem, w okresie zimowym miejscowość staję się cicha i spokojna, ale pełna spacerowiczów. W miejscowości powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Na plaży organizowany jest Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Bursztynowy Puchar.

Lokalizacja pensjonatu na mapie:


Wyświetl większą mapę Pensjonat w Jantarze