PogodneWczasy.pl – wczasy Jantar

Pensjonaty w Jantarze

JANTAR, ul. RYBACKA 33c
REZERWUJ TERMIN TERAZ:

JANTAR – UL. RYBACKA 33C

700 metrów do morza!

Budynek oddany do użytku w 2021 roku! Wysoki standard. Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. We wszystkich jest węzeł sanitarny, 32″ TV, lodówki oraz w większości aneks kuchenny (pozostałe pokoje posiadają dostęp do ogólnodostępnego aneksu). Parking przy budynku. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Jantara, 700 m od morza. Niedaleko restauracje, ośrodek rehabilitacyjny, basen, wędzarnia.

KWATERY PRYWATNE NAD MORZEM BAŁTYCKIM

Zapraszamy wszystkich miłośników Bałtyku na nocleg w prowadzonym przez nas obiekcie położonym 700 metrów od polskiego morza. Do Państwa dyspozycji udostępniamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z dostępem do parkingu. Konkurencyjne ceny, bardzo miła atmosfera i idealna lokalizacja to nasze atuty. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć oraz opinii naszych gości. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt. Numer telefonu znajdą Państwo na samej górze strony. Do zobaczenia w Jantarze, Bałtyk czeka!

POKOJE I KWATERY PRYWATNE DO WYNAJĘCIA

Jantar (niem. Pasewark) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501.

Wieś na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Leży pomiędzy Mikoszewem a Stegną. Przez te obszary przechodził niegdyś szlak bursztynowy. Co roku w okresie wakacji letnich odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. W miejscowości działa Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Jantar, którego głównym celem jest wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego miejscowości Jantar.

Jest to miejscowość turystyczna z rozwiniętą bazą noclegową, strzeżonym przez ratowników WOPR kąpieliskiem morskim oraz punktami gastronomicznymi, otoczona lasami iglasto-liściastymi. W Jantarze znajduje się kryta pływalnia, szkoła podstawowa, kościół, staw rybny Polskiego Związku Wędkarstwa. Istnieje pasieka, mini zoo, stadnina koni, szkoła jeździecka. W sezonie letnim miejscowość tętni życiem, w okresie zimowym miejscowość staję się cicha i spokojna, ale pełna spacerowiczów. W miejscowości powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Na plaży organizowany jest Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Bursztynowy Puchar. 

LOKALIZACJA PENSJONATU NA MAPIE: