Rybacka 33c

kąty rybackie

OBIEKT CAŁOROCZNY!

Zapraszamy do wypoczynku w malowniczo położonej miejscowości między morzem a Zalewem Wiślanym. Nowy obiekt położony jest 1200m od morza, a zaledwie 200m od zalewu.

Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje 2-4 os z łazienkami. Do morza prowadzi leśna droga przez unikatowy rezerwat kormoranów. Plaża jest szeroka i piaszczysta. Do plaży dowozi busik (odpłatnie). Do dyspozycji gości są dwie kuchnie.

Kąty Rybackie – pokoje do wynajęcia

Urocza nadmorska okolica, lokalizacja blisko Bałtyku oraz Zalewu Wiślanego (Żuławy) to rzeczy, które doceni każdy turysta szukający wypoczynku. Liczne lasy, niezatłoczone plaże, tereny rekreacyjne to unikatowe walory okolicy. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych pokoi oraz do kontaktu. Obiekt czynny przez cały rok!

Kwatery prywatne nad Bałtykiem

Kąty Rybackie (kasz. Rëbacczé Kątë, niem. Bodenwinkel) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Sztutowo na obszarze Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501. Wieś jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzi również miejscowość Skowronki. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa elbląskiego.
Kąty Rybackie znajdują się na terenie Mierzei Wiślanej na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego, w odległości 56 km od Gdańska, a 17 km od Krynicy Morskiej.
Jest to wieś rybacka z portem morskim i przystanią. Znajdują się tam szerokie, piaszczyste plaże oraz rezerwat przyrody kormorana czarnego. Rezerwat stanowi największą w Europie ostoję kormoranów. Zarówno sam rezerwat, jak i atrakcyjne miejsce położenia nad Zalewem Wiślanym dały podstawy do rozbudowanie tu pokaźnej infrastruktury turystycznej i uczynienia z miejscowości popularnego ośrodka turystyczno-wypoczynkowego.

Lokalizacja kwater na mapie: