PogodneWczasy.pl – wczasy Jantar

Pensjonaty w Jantarze

JANTAR – UL. SŁONECZNA 4
REZERWUJ TERMIN TERAZ:

JANTAR – UL. SŁONECZNA 4

950 metrów do morza!

Budynek oddany do użytku w 2022 roku! Wysoki standard. Pokoje dwu i trzyosobowe. We wszystkich jest węzeł sanitarny, 32″ TV, lodówki. Pokoje posiadają dostęp do ogólnodostępnej kuchni. Parking przy budynku. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Jantara, 950 m od morza. Niedaleko kościół, restauracje, centrum Jantara.

KWATERY PRYWATNE NAD MORZEM BAŁTYCKIM

Zapraszamy wszystkich miłośników Bałtyku na nocleg w prowadzonym przez nas obiekcie położonym 950 metrów od polskiego morza. Do Państwa dyspozycji udostępniamy pokoje 2 i 3-osobowe, z dostępem do parkingu. Konkurencyjne ceny, bardzo miła atmosfera i idealna lokalizacja to nasze atuty. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć oraz opinii naszych gości. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt. Numer telefonu znajdą Państwo na samej górze strony. Do zobaczenia w Jantarze, Bałtyk czeka!

POKOJE I KWATERY PRYWATNE DO WYNAJĘCIA

Jantar (niem. Pasewark) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501.

Wieś na szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Leży pomiędzy Mikoszewem a Stegną. Przez te obszary przechodził niegdyś szlak bursztynowy. Co roku w okresie wakacji letnich odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. W miejscowości działa Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Jantar, którego głównym celem jest wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego miejscowości Jantar.

Jest to miejscowość turystyczna z rozwiniętą bazą noclegową, strzeżonym przez ratowników WOPR kąpieliskiem morskim oraz punktami gastronomicznymi, otoczona lasami iglasto-liściastymi. W Jantarze znajduje się kryta pływalnia, szkoła podstawowa, kościół, staw rybny Polskiego Związku Wędkarstwa. Istnieje pasieka, mini zoo, stadnina koni, szkoła jeździecka. W sezonie letnim miejscowość tętni życiem, w okresie zimowym miejscowość staję się cicha i spokojna, ale pełna spacerowiczów. W miejscowości powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Na plaży organizowany jest Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Bursztynowy Puchar. 

LOKALIZACJA PENSJONATU NA MAPIE: